KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15103072
nr 1510 3072
Ann-Marie Börjeson. Signerad, daterad 1931, stilleben. Olja på duk, 62x48 cm, yttermått inklusive ram: 71x59 cm
Utrop:
500 kr
måndag 12 december 2022
kl 20:42:56
12 dec
Kvinnliga Konstnärer
Läs mer om Kvinnliga Konstnärer